Odstavec

Milé ženy, milí muži,

srdečně Vás zvu na transformační Cestu Mandalou života s vibračními esencemi Araretama.

Na této dobrodružné Cestě budeme procházet všechna témata, která zde na Zemi prožíváme. Naučíme se harmonizovat i čistit naše čakry a tvořit tak, aby naše těla mohla být krásná, vášnivá, mladá a zdravá a naše životy smysluplné, šťastné, v lásce, radosti a hojnosti.

Cestou si uvědomíme, proč a jak a co se nám děje, naučíme se chápat souvislosti, přijmout pravdu taková, jaká je. Naučíme se najít cestu sami k sobě, k našim touhám a přáním tak, abychom mohli přijímat sami sebe i druhé, prožívat více radosti, těšit se ze své ženskosti, ze své mužskosti, ze svého těla, z pohybu a ze změn, které život přináší.

Naučíme se pouštět minulost, cítit přítomnost, těšit se na budoucnost.

Ucelená Cesta Mandalou života trvá 9 měsíců.
Cílem této cesty je nalezení sebe sama, lásky, probuzení vědomí, celistvost, osvobození, radost ze života.

Jste vítáni i vy, které láká třeba jen některé téma. Je možné zvolit si účast i nepravidelně.

Jeden víkend v měsíci se setkáme v malé skupince, naladíme se na jednu ze svých čaker, otevřeme témata s ní spojená  a prozkoumáme je. Budeme se věnovat různým cvičením, tanci, zpěvu, kreslení, meditacím, příběhům…
Poté můžete dostat namíchané 3-4 lahvičky s esencemi, které pro Vás budou příjemnou podporou celý měsíc v praktickém denním životě.

9 setkání a 9 témat, kterými budeme procházet:

Počátek

Životní síla (radost ze života)

Pohyb   Vztahy

Životní zkušenost

Očista   Ukotvení

Moudrost   Střed

téma Počátek

K 1. tématu Počátek připomenu, že se jedná o jedno z nedůležitějších témat, které nás otevírá pro lepší pochopení a prožití témat ostatních. Energie 1. čakry prolíná naším tělem nahoru skrze všechna energetická centra a témata života.

Termín:

23.3. a 24.3.

1. den – od 10 do 19 hod.,   2. den- od 10 do cca 15 hod  

Pročistíme a zharmonizujeme 1.čakru. Prozkoumáme náš vztah ke hmotě, k matce, vztah k našemu tělu, k dotykům, k ženám, k sexualitě, k Zemi, k našim kořenům…podíváme se na strachy a pocity viny,  které nás již omezují…

Organizační informace

Z DOPISU ÚČASTNIC:

První týden s esencemi, jmenovitě Bromélie 1 jsem si moc užila. Měla jsem trochu obavy, jak to bude celé probíhat, ale zatím to probíhá jemně. Je nádherné si své vzorce a strachy uvědomovat a mít možnost jednat podle sebe. Maja

….Jsem šťastná, že jsem s Tebou a Esencemi mohla prožít tak nádherný čas a už se moc těším až budu všecičko vnášet do svého života… Ludmilka

…chci z celého srdce poděkovat za kurz první čakry a za cenné esence, které užívám, jelikož si je skutečně užívám… Esence jsou mocné čarodějky a přesně mě vedou a ukazují mi ty správné směrovky a oblasti v životě, kterým se mám věnovat. 1. čakra je hodně o tom projevit svou nespokojenost a vyjádřit nahromaděnou zlost a lítost možná za věky zpátky, alespoň tak to vnímám. A tak jsem vděčná, za to, co jsi nás naučila. To teď  praktikuji a tím pádem moje okolí snáší moji proměnu v klidu a s láskou. Také je tato oblast o uvědomění vlastních potřeb, jak v oblasti hmoty, tak také v oblasti potřeb fyzických. Je to o tom soustředit svoji pozornost na sebe a na svoje tělo, kterému se nyní věnuji s tou největší láskou. Také jsem si uvědomila, jak hluboce toužím po lásce, jak toužím po fyzické blízkosti, po sexualitě, něžnostech…Toto jsem hodně v sobě popírala. Říkala jsem si, že mi stačí, když budu sama v sobě vysluněná a spokojená….  Jsem ti moc vděčná za tvoji láskyplnou, zralou duchovní péči i za esence. Tato kombinace je skutečně velké požehnání a zázrak pro všechny, kteří k tobě přicházejí.
Děkuji drahá Mateo, děkuji, děkuji, děkuji.

téma Životní síla a radost ze života

Termín:


20.4. a 21.4.

1. den: 10 – 19 hod,    2. den: 10 – cca 15 hod 

Čeká nás prozkoumání, očištění a naladění naší 2. čakry, spojené s našimi pocity, se životní silou,se sexualitou, s intimitou, se sebeláskou, se sebepřijetím, s radostí ze života, s vnitřním dítětem, ….

Narazíme-li na nějaké bloky, způsobující únavu a neradost, rozpustíme je.
Nejsou-li v našem vnitřním prostoru  již žádné bloky, podpoříme s radostí tok životní síly  🙂

Podíváme se, jak se daří našemu vnitřnímu dítěti.
Čeká nás i téma polarit.

Organizační informace 

téma Pohyb

Termín:

25.5. a 26.5.

1. den: 10 – 19 hod,    2. den: 10 – cca 15 hod 

Čeká nás očista a prozkoumávání 3. čakry  a témat s ní spojených – Pohyb, volba, vývoj, síla, rozhodnost,  moc, osobnost, tvořivost, zářivé slunce v nás, mimoslovní komunikace s druhými…

Podíváme se na to, kde se cítíme bezmocní nebo  nevíme jak se prosadit, kde stagnujeme, kde se nemůžeme pohnout z místa.
Budeme odkrývat a uvolňovat strachy.

Uvědomíme si a podpoříme naše tvůrčí činnosti a odvážná rozhodnutí.

Skrze solar plexus se kontaktujeme s druhými.
Naučíme se jak na to, abychom si udrželi svojí sílu a energii, aby nám neubývala, abychom netrpěli únavou.

Organizační informace 

téma Vztahy

Termín:


29.6. a 30.6.

1. den: 10 – 19 hod,    2. den: 10 – cca 15 hod

Čeká nás prozkoumávání a čistění 4. čakry srdeční.

Budeme prozkoumávat jaký vztah máme sami k sobě, vztah ke svému vnitřnímu muži, vnitřní ženě, vztahy v rodině, k partnerovi, partnerce, vztahy na pracovišti, ve společenství.

Naučíme se s nimi pracovat, vědomě pochopit a uvádět do rovnováhy.

Organizační informace 

Organizační informace

S sebou: pohodlné oblečení (i na převlečení), sešit nebo deníček na poznámky a pro zaznamenávání zážitků dobrodružné devítiměsíční cesty, velký šátek nebo šál, blok, pastelky, občerstvení.

Káva a čaj k dispozici.

Cena semináře: 3960 Kč

Možnost zakoupit 4 lahvičky esencí na celý měsíc za cenu:
180 Kč /lahvička

Místo konání: Praha, bude upřesněno

Po absolvování celé Cesty Mandalou života budete vědomější, zdravější, plni života a radosti z vývoje. 
Pocítíte transformaci ve všech oblastech svého života. Ve vztazích, v práci, v hojnosti, v těle a zdraví, v lásce sami k sobě i druhým, v lásce k Zemi a životu na této nádherné planetě.

 

Navíc budete vědět a cítit, co esence umějí a můžete je přizvat tvořivým způsobem k vaší vlastní práci.

Počet míst je omezený, prosím, rezervujte si termín, který se Vám hodí, co nejdříve telefonicky 607 732 619 nebo mailem: matea@email.cz

Pokud máte zájem o semináře a nevyhovuje termín, dejte mi, prosím, vědět, můžeme domluvit další. Mandalou života lze procházet individuálně nebo se svojí rodinou i dětmi. Podrobnosti vám ráda sdělím.

Z dopisů účastníků

Milá Mateo, děkuji moc za vše…Jsem nesmírně vděčná, že mohu být součástí kurzů Mandaly života a čerpat tak moudrost pralesa prostřednictvím Tvé laskavé a láskyplné péče a vedení. Prales tak ke mně promlouvá Tvýma očima, Tvými ústy a celou Tvou bytostí…Smutek, který se mi včera otevřel, pramenil mimo jiné z toho, že jsem se na dlouhou dobu od Země, pralesa, ženské energie a jejich moudrosti odpojila (a tím i sama od sebe a své skutečné podstaty). Ale uvědomila jsem si, že nic není ztraceno a své spojení a napojení mohu postupně krůček po krůčku znovu obnovovat…Děkuji za to, že mi ukazuješ cestu, po které mohu v důvěře jít… Lucie

Kurz CESTA MADALOU ŽIVOTA jsem prošla celý … nádherný rok! Dal mi moc …slovy ani nelze vyjádřit,
vše jsou velice hluboké prožitky. Je to silná a hluboká práce na sobě. Je to o poctivosti a pravdivosti k sobě samé. Jdete-li po proudu ne cestou odporu, vše se děje s lehkostí a tak, jak má. A ještě za podpory úžasných esencí  ARARETAMA …  ,,Kde je LÁSKA … především k sobě samé, tam není místo pro STRACH.“ Zjistíte, že není čeho a proč se bát. Kurz doporučuji, je to investice, která vám bude ohromným přínosem. Děkuji Mateo. S Láskou Hela

Mám z Cesty mandalou života stejný pocit! Je to úžasná příležitost poznat sama sebe, přiblížit se ke své podstatě, v pravdě a sebepřijetí. Děkuji. Jarmila

Milá Mateo, jsem nesmírně nadšená z cesty, kterou kráčím s tebou a Araretamou. Za tvojí podporu a srdíčko na dlani. Je mi krásně a věci se plynule a s láskou dějí…. Láska, Radost a Lehkost mě provází každým každičkým dnem. Děkuji z celého srdce. Lída :)

Semináře Cesta Mandalou života pro mě byly velkou oporou ve velmi těžkém životním období, kdy jsem přišla o svého životního partnera, rozvedla jsem se, odešla ze společné domácnosti bez dcery a neměla jsem pořádnou práci a bydlení. Naučily mě chápat a cítit na hlubších úrovních, k čemu jsou tyto životní situace dobré, a že jsou naopak velkým dárkem pro mně, můj život a celou naší rodinu.
Naučila jsem se hodně o našich čakrách a jejich souvislostech s fyzickým tělem a začala jsem znovu věřit, že existují i „léky“ – esence, které nám naši ,, nemoc,, pomohou vyléčit do hloubky, objasnit její příčiny a dokonce pomohou najít způsoby léčení.            
Vřele doporučuji,  s láskou Markéta 

Cesta Mandalou života mi přinesla hlubší kontakt sám se sebou, svými pocity a větší propojení se svým tělem. V průběhu roku jsem pozoroval, jak mnohem lehčeji pluji životem, mysl mi nevytváří tolik překážek a snadněji se přes překážky dostávám. Zároveň mi tento rok přinest více vnitřních výzev, protože esence prostě pomohou věci vynést na povrch, abych je viděl a mohl změnit.
Děkuji, Mateo, za Tvoji podporu.  Petr

Děkuji, Mateo, bylo to pro mě velmi krásné a výživné :)), stále cítím klid a zakořenění.
Karol

Roční Cesta byla pro mne velkou zkouškou, ze začátku jsem nevěřil, že budu schopný, něco takového zvládnout, ale postupně jsem tomu přicházel na chuť. Probudilo to ve mně: Vnitřní emoce, proudění energie v těle, zklidnění emocí, vnímání sama sebe, svých pocitů, vděčnost za každý krásný okamžik, naslouchání druhým, vyrovnávání nerovnováhy, zachovávat klid a rozvahu v nepříjemných situacích, uvědomit si – proč jsem tady a teď, nakouknout do zrcadlení, bytí v posvátném prostoru a jeho působení na mé srdce a duši, uvědomění si řady souvislostí, příčin chování a reakcí, na různé modelové situace, k otevírání jednotlivých komnat a čaker mně byly nápomocny kapičky Araretama.
Děkuji Ti Mateo za překrásné zážitky, jak veselé, tak smutné, ale hlavně poučné a inspirující, pro další můj růst.
Míla

Co mně přinesla Cesta s Mandalou života s Araretama?
Mnoho radosti. Poznávání a vnímání  sama sebe. Učit se zpracovávat témata, do kterých se často moc nechce, ale s podporou skupiny v seminářích, úžasným vedením Matei a s esencemi Araretama se mnoho podařilo. Užívání esencí, afirmace a cviky Araretama patří k sobě, navzájem se doplňují a pomáhají k propojení našich těl.  A je krásné tento proces pozorovat a prožívat. Uzemnění a propojení, být sama sebou, vnímat všemi smysly, objevovat své potenciály. Uvědomuji si hodně změn ve svém osobním životě i ve své profesi, práci s lidmi. Všechny tyto změny jsou radostné. Na této Cestě jsem s Mateou už 2 roky. Po prvním roce pravidelných seminářů, pravidelném “kapání” esencí Araretama a pravidelném cvičení, jsem si uvědomila, že tuto Cestu nemohu po roce jen tak opustit. V prosinci jsem ukončila druhý „mandalový“ rok a nyní v lednu začínám třetí.  Těším se na to, co mně přinese, co se nového odkryje, co vyplave na povrch a co se mně podaří zpracovat. Je to dobrodružná Cesta, inspirující a motivující. Děkuji esencím Araretama, brazilskému deštnému pralesu, kde vznikají, Sandře Epstein,která je vytváří, Matee a Bráně k srdci. Lenka

„Cesta Mandalou života s esencemi Araretama mě nasměrovala zpět na cestu k mojí duši. Přináší mi poznání, uvědomění, pochopení souvislostí mého života a radost z vývoje.
Šárka 

Netušila jsem, jak hluboká a krásná je Cesta Mandalou života. Každým dalším setkáním jsme šli hlouběji a hlouběji. Zlepšily se mi postupně vztahy s bývalým manželem, s rodinou, s muži. Děkuji za vše. Helena

Jsem moc ráda, že jsem se vydala na Cestu Mandalou života a esencemi Araretama. Dlouho jsem hledala, co by mi pomáhalo. Nyní se konečně začínám cítit lépe a jsem si jistá, že je to ta správná cesta. Petra

Moc se opět těším…téma Pohyb a 3.čakra velice důležité pro mne v momentální situaci… kdy chci udělat důležité a odvážné rozhodnutí. Díky, Iva

Má láska
Poprvé v životě cítím klid
Opravdový klid, smíření, prostor
Poprvé v životě cítím vyrovnanost
Nesmýká se mnou touha a lítost
Poprvé v životě cítím svobodu
Nacházím naplnění v samotě
Poprvé v životě děkuji za přítomnost
Bez nároků řešit minulost a plánovat budoucnost
Poprvé v životě se cítím milovaná
Bez potřeby druhé osoby
Poprvé v životě cítím radost
Z toho, že vše je jak je
Děkuji sobě. Petra

Absolvovala jsem celý cyklus seminářů Cesta mandalou života s Araretama. Konečně něco, co jde opravdu do hloubky bytosti, s respektem a láskou, že jsme každý úplně jiný. Můj život je teď svobodnější, radostnější, plný sebedůvěry.
Díky Mateo, za empatii a humor při vedení seminářů. Marcela

…před 20 lety nastal zlom a já se rozhodla jít jiným směrem nežli doposud. Krůčky to byly malé, někdy zastavení i krok zpět.
Až když jsem před rokem a půl poznala tebe a prošla Cestou Mandaly života, otevřely se mi nové možnosti, jak se dostat k hlubším komůrkám poznání. Díky tvé láskyplné trpělivosti a úžasným esencím Araretama jsem i bolestné okamžiky procházela mnohem lehčeji. Sebelítost se proměnila v sebelásku, pochopení sebe samé a radost ze života.
Díky za to, že jsme se potkaly a těším se na společné chvíle na dalších seminářích. S láskou Elena

Jsem ti moc vděčná, Mateo, za tvoji láskyplnou, zralou duchovní péči i za esence. Tato kombinace je skutečně velké požehnání a zázrak pro všechny, kdo k tobě přicházejí. Renata

Děkuji moc moc moooooc za nádherný seminář. Byl jak ta nejlepší zálivka k suchým kořenům stromu, který si tolik přál ožít. Cítila jsem, že tato práce je ta pravá v tomto životním období. Vesmír vyslyšel mé volání. Veliký dar. Děkuji tobě za láskyplné, soucitné, trpělivé a moudré vedení. Děkuji prostoru, krásným ženám, vesmíru, esencím, podpoře přítomných světelných bytostí, příhodným okolnostem, živlům a Boží Matce za takové požehnání.

Proces se krásně rozjel. Mnoho slov by bylo na popsání již neuvěřitelných situací… Lída

Cesta Mandalou pro mě znamenala a přinesla především cestu k sobě. Dříve pro mě bylo důležité, co si o mých rozhodnutích myslí ostatní. Neustále jsem se snažila najít soulad mezi tím, co vnitřně cítím já a co mi radí okolí. Snažila jsem se obhajovat před ostatními. Teď mám pocit, že jsem našla pevnou půdu pod nohama. Vím, že v napojení na sebe, svoji duši a moji vnitřní rodinku dělám jen to nejlepší. Nepotřebuji a už vlastně ani nechci rady okolí. Když nevím, zastavím se, zklidním a vždy se cesta ukáže. Vím, že to nejcennější, co mám, se nachází uvnitř. Ráda bych Ti z celého srdce poděkovala za tu nádhernou roční „jízdu“ Jsem vděčná, že jsem mohla být součástí. Děkuji za Tvůj laskavý přístup, podporu, přátelství.    Eva